Přeskočit na obsah

Náš tým

Zkušenosti načerpal prací pro přední společnosti ve svých oborech, jakými jsou Philip Morris, SEGAFREDO ZANETTI, British American Tobacco, Euromedia Group, LEKKERLAND. Ty byly impulzem pro další rozšíření jeho znalostí o oblast práva, které je nezbytným základem pro orientaci v dnešním světě. Práce je pro něj hnacím motorem a možností posouvat své hranice.


V práci mu pomáhají znalosti, které si osvojil při studiu na České zemědělské univerzitě v Praze, obor Podnikání a administrativa. Baví ho vést týmy lidí a zároveň nastavovat procesy tak, aby byli na sto procent efektivní. Rád za sebou nechává dobře odvedenou práci a s nasazením realizuje nové projekty, které ho posouvají o kousek dál. 


Při studiu informatiky na České zemědělské univerzitě v Praze se seznámil s divadlem, které se mu stalo nejen velkým koníčkem, ale poskytlo mu příležitost se věnovat IT jiným způsobem. Inspirativní prostředí, zajímavé lidské příběhy a osobnosti, které často nepodléhali společenským konvencím, mu přinesli nový pohled na aplikaci technologií.


Je tou správnou osobou, pokud se ve svých dokumentech již topíte. Po sjednání schůzky za vámi rád přijede po celé České republice, pomůže vám s nastavením služby dle vašich potřeb a zajistí pro vás digitalizaci, archivaci, skartaci a ještě vám ušetří prostory.